O nás

 Táto webová stránka je venovaná všetkým priaznivcom Filipínskych bojových umení a sebaobrany. Naším cielom je propagácia Filipínskych a iných bojových umení, ktoré založil Maginoo Guro Dan Inosanto a sú súčasťou Inosanto Martial Arts, hlavne: Inosanto Kali, Panantukan-Filipínsky Box, Jeet Kune Do Concept, Maphilindo Silat Concept. 
    Na tomto webe Vás budeme informovať aj o našich pripravovaných akciách, seminároch a tréningových kempoch organizovaných na Slovensku, alebo v zahraničí. Zakladateľom a riaditeľom Inosanto KALI & JKD na Slovensku je Norbert Harvánek a tieto bojové systémy sa pod jeho vedením od roku 2006 vyučujú v centre našej organizácie v Košiciach: Han Academy. Inštruktora máme aj v Bratislave - L.Fajtl. Zacvičiť si s nami môžete na tréningoch, alebo seminároch ktoré pravidelne organizujeme v Košiciach, alebo na inom dohodnutom mieste.     

    Filipínske bojové umenia patria medzi špičku v taktike boja s chladnými a údernými zbraňami preto sú v súčasnosti veľmi vyhľadávané! Metodika výučby vychádza zo skúseností, ktoré boli praxou overované stáročiami vývoja filipínskych bojových umení. Ich veľkou výhodou je, že  sa môžu dokonale uplatniť aj v iných bojových umeniach, prípadne doplniť ich medzery v ozbrojenom boji. 
    Radi by sme tieto bojové umenia rozšírili aj v iných mestách Slovenska preto v prípade, že by ste mali záujem o cvičenie, individuálny tréning, seminár alebo inštruktorský výcvik neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kalisilat@azet.sk

          Klikni na náš oficiálny YouTube kanál a prihlás sa na odber!